Ankieta dla czytelników Alabasterfox

Alabasterfox zmierza ku zmianom

Change almost never fails because it’s too early. It almost always fails because it’s too late. — Seth Godin

Nie tak znowu dawno, bo w kwietniowym résumé, wspominałam nieco o tym, że Alabasterfox zmierza ku zmianom, a ich początek zapowiedziałam na końcówkę maja, początek czerwca. Nic się w tym temacie nie zmieniło, poza jednym – podjęłam ostatnio kilka kroków, aby wysnute plany w końcu wprowadzić w życie. Jak się już pewnie domyślacie, ten wpis jest jednym z etapów i nie ukrywam, że Wasza pomoc będzie wprost nieoceniona.

.czego dotyczy ankieta?

W 8. pytaniach, które Wam zadaję, próbuję poznać Wasze odczucia związane z Alabasterfox, a także obecne i przyszłe preferencje. Chciałabym się dowiedzieć, które kategorie cieszą się Waszym największym zainteresowaniem, a także które z nich mogłyby nagle zniknąć. Zastanawiam się, czy jest coś, czego Wam tutaj brakuje oraz podpytuję, czy Facebook i Instagram to wystarczające media, przez które się z Wami komunikuję. To tak w wielkim skrócie. To jak, mogę liczyć na Waszą pomoc? :) Rozdaję uściski! Link do formularza znajdziecie poniżej (automatycznie otworzy się w osobnej karcie przeglądarki).

wypełnij ankietę
(utworzona za pomocą Google Forms; ankieta nie wymaga zalogowania ani podawania adresu e-mail)

W międzyczasie dopracowuję też dla Was następny tekst, także niebawem na blogu kolejna aktualizacja. A teraz przeogromnie liczę na Waszą pomoc i wiem, że się nie zawiodę – w końcu jesteście najlepsi! :)

Photo: Creative Commons license (CC0) – unsplash.com (by Cathryn Lavery)

Total
0
Shares
Komentarze: 12
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować