Minął rok, odkąd powzięłam decyzję o konsekwentnej i regularnej pracy nad tym blogiem. Nie licząc kilku sporadycznie pojawiających się wpisów między marcem a czerwcem 2014 roku, o starcie Alabasterfox możemy mówić dopiero od lipca 2014. Bywało różnie, częściej słabiej, aniżeli zadowalająco, ale musiałam przebrnąć i przez te etapy, nieustannie próbując sobie odpowiedzieć dwa pytania, które stanowiły już niemalże torturę: o czym ma być ten blog i jak go ukształtować? I tak dobrnęłam do początku tego roku. Decyzja o prowadzeniu bloga, była jedną z najlepszych, a także dokonujących największych zmian w moim życiu, które podjęłam.

Korzystając z okazji, że znikam na kilka długich dni i nocy, postanowiłam zostawić Was z czymś, co będzie stanowiło dla mnie bardzo mocny punkt zwrotny, podczas nadciągających uaktualnień na blogu, a także przy planowaniu dalszego rozwoju Lisa. Wasza opinia jest dla mnie bardo ważna, bo choć piszę z potrzeby i pasji, to nie robię tego wyłącznie dla siebie. Pomóżcie mi dokonać podsumowania minionego roku i podzielcie się ze mną swoimi spostrzeżeniami oraz opinią.

Tematy z których kategorii, interesowały Was do tej pory najbardziej? Czego Wam zabrakło i czy są obszary zagadnień, o których chcielibyście przeczytać na Alabasterfox, a jeszcze nie dałam Wam ku temu okazji? Jak mnie znaleźliście, dlaczego wracacie, jak często tu zaglądacie, to tylko kilka kluczowych pytań spośród wszystkich, które zadaję Wam w niniejszej ankiecie (anonimowej rzecz jasna):

.ankieta dla czytelników Alabasterfox

[ankieta zakończona]

Wypełnienie formularza zajmie Wam najwyżej kilka minut, a mnie dostarczy kilku tygodni, o ile nie miesięcy, wyciągania wniosków, jak i wprowadzania uaktualnień – pomóżcie mi w tym, a dołożę wszelkich starań, by jak najlepiej rozwinąć to miejsce :) Ankieta potrwa do 31.07.2015 r.

Tymczasem życzę Wam cudownego tygodnia, a sama wracam do Was już po 27.07.2015 r. Podczas najbliższych dni, na bieżąco będę aktualizowała Instagram oraz (oby się udało!) Facebooka.

Photo: Creative Commons license (CC0) – kaboompics.com

13 odpowiedzi

Odpowiedz

Jestem tu po raz pierwszy, ale wrócę! :D

Odpowiedz

Będzie mi bardzo miło :)

Odpowiedz

Ankieta wypełniona! Życzę bajecznego wypoczynku:)

Odpowiedz

Dziękuję! :)

Odpowiedz

Wypełnione! Baw się! <3

Odpowiedz

Merci :)
p.s. skorzystałam z sugestii, jednak wciąż mi mało! ;)

Odpowiedz

Udanego wypoczynku:) Ankieta oczywiście wypełniona;)))

Odpowiedz

Dziękuję! :*

Odpowiedz

Udanego pobytu! Już nie mogę się doczekać relacji oraz zdjęć! Poza tym pozostaje mi Tobie pogratulować roku blogowania oraz życzyć jak najbardziej pomyślnych lat :*

Odpowiedz

Pięknie dziękuję :)

Odpowiedz

odpocznij, naładuj baterię i zrób milion ślicznych zdjęć! :)

udanych wakacji!

Odpowiedz

Zdjęć wyszło aż nadto, ale to moja słabość ;)
Dziękuję :)

Odpowiedz

Ja tez zawsze wracam z wakacji z tysiacem zdjec, ale zawsze po latach z checia do nich wracam, przypominam sobie mile chwile i planuje kolejne podroze :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny publicznie.