Od dawna chodził mi po głowie ten wpis. W ostatnich miesiącach coraz częściej zaczęłam natrafiać na instagramowe profile par, które są ze sobą niemalże idealnie zsynchronizowane, a którymi nie ukrywam, naprawdę bardzo chciałam się z Wami podzielić. Prowadzone oddzielnie, jednak jak na dłoni widać absolutną zgodność – zarówno tematyczną, jak i stylistyczną, mimo że każde z nich zachowuje całkowicie indywidualny charakter. W dodatku wszystkie, co do jednego, niosą ze sobą ogrom inspiracji i uczty dla oczu, także gwarantuję, że nie będziecie się nudzić. Mam nadzieję, że uda mi się Was zaskoczyć kilkoma propozycjami, bo nie mam wątpliwości, że Alexis i Jay’a, a także Nataly i Murada, z pewnością już znacie. Co jednak z resztą? :)

@mikutas & @klemenswhite

Chyba nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że Jacqueline Mikuta i Klemens White, należą do ścisłej czołówki moich ulubionych instagramowiczów. Oba profile tej mieszkającej w Berlinie pary, to dla mnie absolutny majstersztyk, począwszy od kolorystyki, przez cudowne kadry, a kończąc na samym stylu życia autorów (o ich pięknym mieszkaniu nawet nie wspominając). Idealny przykład #couplegoals.

(Source: instagram.com/mikutas)

@gypsea_lust & @doyoutravel

Lauren Bullen i Jack Morris pochodzą z Australii, ale nie sądzę, by miało to obecnie jakiekolwiek znaczenie, bo zazwyczaj ich codzienność upływa na odwiedzaniu nowych kierunków. Od jednej podróży do kolejnej, czyli dwie podróżnicze perełki, które naprawdę powinny znaleźć się na Waszych listach obserwowanych. Piękna inspiracja.

(Source: instagram.com/gypsea_lust)

@alexisren & @jayalvarrez

Alexis Ren & Jay Alvarrez. Zastanawiałam się co Wam mogę o nich napisać, zwłaszcza, że podobnie jak małżeństwo Osmann, trudno ich nie kojarzyć, oczywiście o ile tylko spędza się nieco czasu w sieci. Najlepiej więc, jeśli polecę Wam ten film – poświęćcie im 5 minut i zakochajcie się, podobnie jak miliony innych użytkowników, w tym także ja :) Modelka i pasjonat sportów ekstremalnych – to nie mogło się nie udać, zwłaszcza, że oboje kochają podróże.

(Source: instagram.com/alexisren)

@natalyosmann & @muradosmann

Nataly Osmann & Murad Osmann to prawdopodobnie jedna z popularniejszych par nie tylko na Instagramie, ale ogólnie w social mediach. Za sprawą niezwykle charakterystycznych ujęć, małżeństwo zaskarbiło sobie sympatię milionów fanów. Projekt rosyjskiego fotografa „Follow Me To” możecie śledzić zarówno na jego profilu na Instagramie, jak i na Facebooku, zaś zdjęcia zza kulis najczęściej zobaczycie u Nataly.

(Source: instagram.com/muradosmann)

@debiflue & @keeevsch

Debi Flügge & Kev to moje niedawne odkrycie. Do tej pory obserwowałam głównie profil Debi, ze względu na jej niezwykle pozytywnie nastrajające ujęcia (poza tym mam słabość do klimatów #summervibes, których akurat tam nie brakuje), jednak ostatnio spostrzegłam się, że Kev wcale nie zostaje daleko w tyle. Profile tej niemieckiej pary są oparte głównie o podróże, więc nie ma mowy o nudzie.

(Source: instagram.com/debiflue)

@jannid & @jonolsson1

Janni Delér & Jon Olsson to szwedzka para mieszkająca w Monako. Na ich profilach, oprócz naprawdę pięknej synchronizacji i wzajemniego uzupełnienia swoich zdjęć, znajdziecie przede wszystkim podróże i lifestyle, z domieszką męskiego, sportowego stylu u Jona i oczywiście mody u Janni.

(Source: instagram.com/jannid)

@beigerenegade & @bloggers_boyfriend

Jiawa Liu & Kurt Ji to moje najnowsze odkrycie, bo o ile Jaiwę obserwowałam już od dawna, tak o Kurcie dowiedziałam się zaledwie kilka dni temu. Ich wspólne zdjęcia są wprost fenomenalne. W męskiej odsłonie znajdziecie głównie modę, z kolei u Jaiwy – modowy minimalizm i inspirujący lifestyle. I te kolory!

(Source: instagram.com/beigerenegade)

Czy któraś z par spodobała Wam się szczególnie? :) A jeżeli znacie profile, o które poszerzylibyście tę listę – koniecznie dajcie znać! Wiecie przecież, że dosłownie uwielbiam odkrywać nowe perełki na Instagramie.

Photo: Creative Commons license (CC0) – unsplash.com (by Zachary Staines)

16 odpowiedzi

Odpowiedz

A gdzie Fit Lovers ? <3

Odpowiedz

moze jeszcze @eljackson i @hilvees :)

Odpowiedz

Dla mnie Mikutas i jej chłopak to jakiś wielki znak zapytania pod tytułem: jak oni robią ten kolor skóry u siebie :D :D :D piękne te wszystkie profile, kilku nawet nie znałam i już są u mnie w obserwowanych :))

Odpowiedz

Rewelacyjne profile! Prawie wszystkie zaobserwowałam :D

Odpowiedz

Matko, życie jak z obrazka, dosłownie ;-)

Odpowiedz

Niesamowite profile i zdjęcia! Dla mnie chyba Lauren i Jack zagoszczą na stałe na moim Instagramie. Są niesamowici i całkowicie w mojej stylistyce!

Odpowiedz

Wspaniałe profile :)
Polecam, czasem solo czasem w duecie: https://www.instagram.com/eleonora_mararo/

Odpowiedz

Autorka jest naprawdę przepiękna i mają wspaniałe zdjęcia :) Dziękuję za link!

Odpowiedz

I człowiek ogląda to z ukłuciem zazdrości w sercu. :)

Odpowiedz

Na każdego przychodzi odpowiedni czas :) A zdecydowanie przyjemniej jest potraktować to jako swego rodzaju inspirację :)

Odpowiedz

Świetne zestawienie :-) Pierwsza para dla mnie bomba!:)

Odpowiedz

Moja ulubiona :) Mają wspaniałą paletę kolorów.

Odpowiedz

Ale słodziaki! :) <3

Odpowiedz

Piękne zdjęcia z ich profili powybierałaś, też bym chciała mieć takie magiczne wspólne zdjęcia z moim chłopakiem, ach :)

Odpowiedz

Cudowne! Lauren Bullen i Jack Morris już w moich obserwowanych :) !

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny publicznie.