Menu

Instagram. Projekt: Influencer

50,00

To nie jest instrukcja obsługi aplikacji. W środku nie znajdziecie podstaw z rodzaju: kliknij dwa razy na zdjęcie, żeby polubić. W eBooku skupiam się tylko i wyłącznie na rozwoju, czyli budowaniu silnej i zaangażowanej społeczności, na nieustannie oczernianym algorytmie, który nie jest taki zły jak go malują i na hashtagach, które są piętą Achillesa niejednego twórcy.

Więcej informacji znajdziecie w opisie poniżej :)

 

Data wydania: październik 2018.
Podana cena zawiera 23% VAT.

Brak w magazynie

Opis

.o eBooku

W eBooku skupiłam się tylko i wyłącznie na rozwoju, czyli budowaniu silnej i zaangażowanej społeczności. To nie jest instrukcja obsługi aplikacji, w której można znaleźć podstawy z rodzaju: kliknij dwa razy na zdjęcie, żeby polubić. Zależało mi na tym, aby w jednym miejscu zgromadzić całą wiedzę na temat Instagrama, jaką posiadam. To nie jest eBook o nowościach. To są 3 lata mojej pracy, którą częściowo dzieliłam się z Wami podczas wystąpień na konferencjach, na blogu, Facebooku, Instagramie, a także praca, którą podzielić się jeszcze okazji nie miałam. To podsumowanie mojego doświadczenia i drogi, którą przebyłam, żeby dziś mogła wspierać mnie 150-tysięczna społeczność.

W eBooku traktuję o relacjach, budowaniu społeczności, o nieustannie oczernianym algorytmie, który nie jest taki zły jak go malują i o hashtagach, które są piętą Achillesa niejednego twórcy. W środku znajdziecie też kilka dodatków, które, mam nadzieję, ułatwiają Wam pracę i pomogą w trudnych sytuacjach.

Oddaję w Wasze ręce moje pierwsze „dziecko”, mając głęboką nadzieję, że pomoże Wam ono w rozwinięciu własnych profili na Instagramie, czego z całego serca Wam życzę.

Więcej informacji o tym dla kogo jest ten eBook znajdziecie w tekście: Wydałam eBooka! Instagram. Projekt: Influencer.

.informacje techniczne

W środku czekają na Was 94 strony materiału o Instagramie. Format pliku to PDF, cały czas pracujemy nad możliwością wprowadzenia wersji mobi / epub, ale na to jeszcze trzeba będzie trochę poczekać. Jeśli jednak się uda, każdy, kto zakupił wcześniej PDF, uzysk dostęp do pozostałych rozszerzeń. Rozmiar pliku to 34 MB.

Ważne! Czas na pobranie eBooka wynosi 30 dni, link dostaniecie w mailu, który przyjdzie do Was niezwłocznie po poprawnym sfinalizowaniu transakcji. Jeśli z jakiegoś powodu nie dostaliście maila: sprawdźcie proszę folder spam. Jeśli wciąż nie będzie – napiszcie do mnie, może wkradł się błąd do adresu mailowego :) W przypadku potrzeby otrzymania faktury VAT, proszę o wiadomość mailową, żeby przyspieszyć proces.

Regulamin sklepu jest dostępny tutaj.

.spis treści

Spis treści eBooka

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania w związku z eBookiem, śmiało piszcie do mnie na adres: zamowienia@alabasterfox.pl