Résumé .#21 – przegląd września

Nie wiem gdzie mi się podział wrzesień, mało tego, nie mogę się pozbyć wręcz wrażenia, jakby ominęło mnie dosłownie kilka tygodni życia. Nim się obejrzałam, upłynął także pierwszy tydzień października i w efekcie résumé również pojawia się później, niż kiedykolwiek wcześniej, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi ten poślizg, w końcu inspiracje nigdzie się nie wybierają.

Wyjątkowo pozwolę sobie na trochę prywaty, bo nie da się ukryć, że to był mój najsłabszy miesiąc na blogu, przynajmniej odkąd postanowiłam pisać regularnie, a będzie już z jakieś 2 lata. Trafiło mnie to gdy pisałam ostatnią sekcję tego wpisu, gdzie wymieniam publikacje z ubiegłego miesiąca. Zakłuło. Wiele wyjaśniałam Wam w tekście poświęconym przeszłości i przyszłości, ale przecież zmiany nie nadchodzą z dnia na dzień. Sporo się wydarzyło w ostatnim kwartale i niestety nie ze wszystkim poradziłam sobie tak, jakbym tego chciała, dlatego nieustannie próbuję przywrócić balans, którego brak naprawdę mi doskwiera. Szkoda byłoby zaprzepaścić wszystko to, nad czym pracowałam od dawna, a co oberwało w zasadzie tylko rykoszetem, czyż nie?

Dziś wracam do Was z kolejnym podsumowaniem miesiąca, w którym znajdziecie jak zwykle wiele inspirujących tekstów i wcale nie gorszych profili na Instagramie (same perełki, nie mogłoby być inaczej). Jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie :) To, co, zaczynamy?

.blogosfera

do poczytania na innych blogach

.#3 profile

które warto śledzić na Instagramie

  • ⌈flowers⌋ @evgeniya.prinsloo – zaparło mi dech, gdy zobaczyłam po raz pierwszy jej zdjęcia. Evgeniya pochodzi z Francji, dlatego trudno się dziwić przesyceniu jej stylu słodką nutą Prowansji. I choć uwielbiam kwiaty, tak nigdy nie skupiałam się na profilach około tematycznych. Aż do teraz.
  • ⌈fashion⌋ @burimova – niewiele obserwuję modowych profili na Instagramie, ale gdy już mi jakiś wpadnie, to zdecydowanie musi mieć „to coś”. I tak też było w przypadku Alexandry. Choć więcej tam modelingu, niż mody, to jednak zdjęcia autorki są prawdziwą ucztą dla oczu, dziewczyna jest po prostu prześliczna, a kadry doskonałe.
  • ⌈travel & fashion⌋ @linatesch – podobnie jak w przypadku Alexandry, profil Liny to cudowne kadry, będące mieszanką modelingu i mody, ze szczyptą niesamowitych plenerów w tle. Trudno też pominąć delikatny klimat american dream :)

.trochę czegoś mojego

więcej zdjęć znajdziecie na: @alabasterfox

(kliknij w obrazek, aby powiększyć i wyostrzyć zdjęcie)

.reminder

przypomnienie wrześniowych wpisów

Tak, to zdecydowanie wymaga poprawy :)

Cover photo: Creative Commons license (CC0) – unsplash.com (by Patrick Tomasso)

Total
0
Shares
Komentarze: 8
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować