Nie wiem gdzie mi się podział wrzesień, mało tego, nie mogę się pozbyć wręcz wrażenia, jakby ominęło mnie dosłownie kilka tygodni życia. Nim się obejrzałam, upłynął także pierwszy tydzień października i w efekcie résumé również pojawia się później, niż kiedykolwiek wcześniej, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi ten poślizg, w końcu inspiracje nigdzie się nie wybierają.

Wyjątkowo pozwolę sobie na trochę prywaty, bo nie da się ukryć, że to był mój najsłabszy miesiąc na blogu, przynajmniej odkąd postanowiłam pisać regularnie, a będzie już z jakieś 2 lata. Trafiło mnie to gdy pisałam ostatnią sekcję tego wpisu, gdzie wymieniam publikacje z ubiegłego miesiąca. Zakłuło. Wiele wyjaśniałam Wam w tekście poświęconym przeszłości i przyszłości, ale przecież zmiany nie nadchodzą z dnia na dzień. Sporo się wydarzyło w ostatnim kwartale i niestety nie ze wszystkim poradziłam sobie tak, jakbym tego chciała, dlatego nieustannie próbuję przywrócić balans, którego brak naprawdę mi doskwiera. Szkoda byłoby zaprzepaścić wszystko to, nad czym pracowałam od dawna, a co oberwało w zasadzie tylko rykoszetem, czyż nie?

Dziś wracam do Was z kolejnym podsumowaniem miesiąca, w którym znajdziecie jak zwykle wiele inspirujących tekstów i wcale nie gorszych profili na Instagramie (same perełki, nie mogłoby być inaczej). Jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie :) To, co, zaczynamy?

.blogosfera

do poczytania na innych blogach

.#3 profile

które warto śledzić na Instagramie

  • ⌈flowers⌋ @evgeniya.prinsloo – zaparło mi dech, gdy zobaczyłam po raz pierwszy jej zdjęcia. Evgeniya pochodzi z Francji, dlatego trudno się dziwić przesyceniu jej stylu słodką nutą Prowansji. I choć uwielbiam kwiaty, tak nigdy nie skupiałam się na profilach około tematycznych. Aż do teraz.
  • ⌈fashion⌋ @burimova – niewiele obserwuję modowych profili na Instagramie, ale gdy już mi jakiś wpadnie, to zdecydowanie musi mieć „to coś”. I tak też było w przypadku Alexandry. Choć więcej tam modelingu, niż mody, to jednak zdjęcia autorki są prawdziwą ucztą dla oczu, dziewczyna jest po prostu prześliczna, a kadry doskonałe.
  • ⌈travel & fashion⌋ @linatesch – podobnie jak w przypadku Alexandry, profil Liny to cudowne kadry, będące mieszanką modelingu i mody, ze szczyptą niesamowitych plenerów w tle. Trudno też pominąć delikatny klimat american dream :)

.trochę czegoś mojego

więcej zdjęć znajdziecie na: @alabasterfox

(kliknij w obrazek, aby powiększyć i wyostrzyć zdjęcie)

.reminder

przypomnienie wrześniowych wpisów

Tak, to zdecydowanie wymaga poprawy :)

Cover photo: Creative Commons license (CC0) – unsplash.com (by Patrick Tomasso)

8 odpowiedzi

Odpowiedz

Cudowne profile – kwiatowy instagram skradł moje serce! Przepiękne :)

Odpowiedz

Ada, dziękuję pięknie za polecenie mojego tekstu! <3 :)
Profil kwiatowy ujął moje serce – cóż za piękne kadry! Dziękuję, że się nim podzieliłaś :)

Odpowiedz

No nie! Kolejny miesiąc! :O A zdjęcia cudowne! ;* jak zwykle!

Odpowiedz

Masz naprawdę niezłe oko do robienia zdjęć. Wszystko jest tam gdzie powinno być.
P.S.
Dzięki za polecenie ;-)

Odpowiedz

Ooo dziękuję Ci bardzo za polecenie!

Odpowiedz

Niedoścignione przykłady publikacji zdjęć na IG.

Odpowiedz

A tam niedoścignione! :) Większość rzeczy to wyłącznie kwestia samozaparcia i oczywiście pracy oraz serducha. Wszystko stworzyli ludzie, nie inni niż my.

Odpowiedz

Ten pierwszy profil na IG jest przepiękny! Z wielką chęcią zaobserwowałam! :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny publicznie.