Menu
Lifestyle

Résumé .#21 – przegląd września

Nie wiem gdzie mi się podział wrzesień, mało tego, nie mogę się pozbyć wręcz wrażenia, jakby ominęło mnie dosłownie kilka tygodni życia. Nim się obejrzałam, upłynął także pierwszy tydzień października i w efekcie résumé również pojawia się później, niż kiedykolwiek wcześniej, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi ten poślizg, w końcu inspiracje nigdzie się nie wybierają.

Wyjątkowo pozwolę sobie na trochę prywaty, bo nie da się ukryć, że to był mój najsłabszy miesiąc na blogu, przynajmniej odkąd postanowiłam pisać regularnie, a będzie już z jakieś 2 lata. Trafiło mnie to gdy pisałam ostatnią sekcję tego wpisu, gdzie wymieniam publikacje z ubiegłego miesiąca. Zakłuło. Wiele wyjaśniałam Wam w tekście poświęconym przeszłości i przyszłości, ale przecież zmiany nie nadchodzą z dnia na dzień. Sporo się wydarzyło w ostatnim kwartale i niestety nie ze wszystkim poradziłam sobie tak, jakbym tego chciała, dlatego nieustannie próbuję przywrócić balans, którego brak naprawdę mi doskwiera. Szkoda byłoby zaprzepaścić wszystko to, nad czym pracowałam od dawna, a co oberwało w zasadzie tylko rykoszetem, czyż nie?

Dziś wracam do Was z kolejnym podsumowaniem miesiąca, w którym znajdziecie jak zwykle wiele inspirujących tekstów i wcale nie gorszych profili na Instagramie (same perełki, nie mogłoby być inaczej). Jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie :) To, co, zaczynamy?

.blogosfera

do poczytania na innych blogach

.#3 profile

które warto śledzić na Instagramie

 • ⌈flowers⌋ @evgeniya.prinsloo – zaparło mi dech, gdy zobaczyłam po raz pierwszy jej zdjęcia. Evgeniya pochodzi z Francji, dlatego trudno się dziwić przesyceniu jej stylu słodką nutą Prowansji. I choć uwielbiam kwiaty, tak nigdy nie skupiałam się na profilach około tematycznych. Aż do teraz.
 • ⌈fashion⌋ @burimova – niewiele obserwuję modowych profili na Instagramie, ale gdy już mi jakiś wpadnie, to zdecydowanie musi mieć „to coś”. I tak też było w przypadku Alexandry. Choć więcej tam modelingu, niż mody, to jednak zdjęcia autorki są prawdziwą ucztą dla oczu, dziewczyna jest po prostu prześliczna, a kadry doskonałe.
 • ⌈travel & fashion⌋ @linatesch – podobnie jak w przypadku Alexandry, profil Liny to cudowne kadry, będące mieszanką modelingu i mody, ze szczyptą niesamowitych plenerów w tle. Trudno też pominąć delikatny klimat american dream :)

.trochę czegoś mojego

więcej zdjęć znajdziecie na: @alabasterfox

(kliknij w obrazek, aby powiększyć i wyostrzyć zdjęcie)

.reminder

przypomnienie wrześniowych wpisów

Tak, to zdecydowanie wymaga poprawy :)

Cover photo: Creative Commons license (CC0) – unsplash.com (by Patrick Tomasso)

O Autorce

Uwielbiam podróże, snowboardowe szusy, chodzenie po górach i swój czerwony motocykl. Na co dzień znajdziesz mnie na Instagramie, gdzie realizuję jeszcze jedną pasję - fotografię. Mam szczególną słabość do czarnej kawy, białego wina, zimy i żelków o smaku mango. Założyłam tego bloga, bo lubię odkrywać nowe miejsca, tak samo jak dzielić się pozytywnymi rzeczami #keepitsimple.

8 komentarzy

 • Monika Winkler
  8 listopada, 2016 at 12:32

  Cudowne profile – kwiatowy instagram skradł moje serce! Przepiękne :)

  Odpowiedz
 • Ewelina Mierzwińska
  9 października, 2016 at 18:51

  Ada, dziękuję pięknie za polecenie mojego tekstu! <3 :)
  Profil kwiatowy ujął moje serce – cóż za piękne kadry! Dziękuję, że się nim podzieliłaś :)

  Odpowiedz
 • Ania Kalemba
  8 października, 2016 at 17:30

  No nie! Kolejny miesiąc! :O A zdjęcia cudowne! ;* jak zwykle!

  Odpowiedz
 • Dawid Konopka || Marzeniawcele
  8 października, 2016 at 10:05

  Masz naprawdę niezłe oko do robienia zdjęć. Wszystko jest tam gdzie powinno być.
  P.S.
  Dzięki za polecenie ;-)

  Odpowiedz
 • Joanna Glogaza
  7 października, 2016 at 17:17

  Ooo dziękuję Ci bardzo za polecenie!

  Odpowiedz
 • Jola (Yolsh)
  7 października, 2016 at 16:50

  Niedoścignione przykłady publikacji zdjęć na IG.

  Odpowiedz
  • Adrianna Zielińska
   8 października, 2016 at 17:43

   A tam niedoścignione! :) Większość rzeczy to wyłącznie kwestia samozaparcia i oczywiście pracy oraz serducha. Wszystko stworzyli ludzie, nie inni niż my.

   Odpowiedz
 • Socjopatka
  7 października, 2016 at 15:27

  Ten pierwszy profil na IG jest przepiękny! Z wielką chęcią zaobserwowałam! :)

  Odpowiedz

Zostaw komentarz