Résumé .#3 – przegląd marca

Choć powinnam od razu napisać: urodzinowe résumé. Dokładnie rok temu, 31 marca 2014, opublikowałam swój pierwszy wpis na blogu Alabasterfox. I chociaż kolejny kwartał nie obfitował w zbyt częste aktualizacje, to ta data wciąż pozostaje dla mnie szczególna. Prawdą jest, że mój blog ożył wraz z początkiem lipca, kiedy to postanowiłam się do niego publicznie przyznać i kiedy zaczęłam nieudolnie karmić go, często nieco dziwnymi, treściami. Lipiec był przełomem. Zostałam – dzięki Wam. Dzięki temu, że przyszliście i zostaliście. Dzięki temu, że właśnie w tej chwili tu jesteście. Z całego serca dziękuję!

A co się działo w marcu? Całkiem sporo, zobaczcie co dla Was przygotowałam w ramach podsumowania:

.do obejrzenia

• Klimaty studenckie, czyli absolutny mistrz – kot student w wersji niszczącej moją dotychczasową rzeczywistość.
• Jeden z nielicznych, ale naprawdę świetnie zrobionych filmów Kayture – Ten Facts Ten Hats.
• Pewnie wielu z Was już o nim słyszało – wesoły kierowca z warszawskiej komunikacji miejskiej.

.#3 profile

• Niesamowicie subtelne oko, piękne, jasne i pełne egzotyki zdjęcia – poznajcie Li-Chi Pan
• Nie wiem jak oni to robią, ale zjadłabym dosłownie wszystko z ich zdjęć – Our Food Stories
• Posiadacz jednego, z najbardziej fotogenicznych stołków, tzn. kotów – Rodrigo R.

.www

• W Polsce wciąż niewiele o książce “It”, napisanej przez Alexę Chung, dlatego z przyjemnością przeczytałam wywiad z autorką i słów kilka na temat jej pierwszego dzieła.
• Jak się zachowują ludzie lubiani? Jakie mają nawyki? O 13. z nich przeczytacie tutaj.
• Satyrycznie o rzeczywistości w kilku mocnych obrazach.
Nigdy nie jesteś zbyt stary, by zacząć – przejrzyjcie to koniecznie, motywacyjny kop jeszcze nikomu nie zaszkodził.
• Poznajcie marki, które kiedyś produkowały dla wojska.

.zatrzymaj się

Króliczek Doświadczalny o historii, która przywraca wiarę w ludzi.
• Jak myślisz, na co nikt Ci nie pozwoli? Dowiesz się tego u Sieczkarni.
• Poruszająca historia o tym, co jest najważniejsze, zajrzyjcie do Simplife.
• Jeden z najlepszych cykli wpisów, jaki kiedykolwiek czytałam, genialny projekt: podróż do wnętrza Internetu u Życie jest piękne.
Stay Fly: 27 przemyśleń na 27 urodziny, mój ulubiony wpis tego miesiąca.

.instagram

Wiecie już, że Instagram jest moim szczególnie dopieszczanym dzieckiem, dlatego nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu kilku zrzutów, które cieszyły się szczególnym uznaniem wśród obserwatorów, za co kłaniam się pięknie! :) Oczywiście niezmiennie znajdziecie mnie tutaj.

(aby powiększyć, kliknij w obrazek)

I już całkowicie na koniec, nie wiem czy udało Wam się dotrzeć do tego wpisu, ale w marcu, na blogu, pojawiło się podsumowanie wyników badania czytelnictwa blogów. Jeżeli przeoczyliście, to zapraszam po garść przydatnych informacji.

Zapomniałabym! Przy okazji organizowanego przez Andrzeja Tucholskiego, z JestKultura.pl, projektu Share Week (o którym pisałam Wam tutaj), chciałabym jeszcze podziękować kilku osobom, które sprawiły mi naprawdę wspaniałą niespodziankę: Elare, Kluskaj, NicNaPoważnieZostaćPisarzem, Jemdas (jedna z wymienionych osób była co prawda poza projektem, ale bardzo to doceniam) – jest mi szalenie miło z powodu Waszych ciepłych słów na mój temat, dziękuję! :)

Total
0
Shares
Komentarze: 15
  1. Nie wiem, dlaczego dopiero teraz mi wyświetliło pingbacka, a to już rok o.O. Kolejny rok. Strasznie szybko to leci. Podziwiam nadal, a najbardziej Twoje zdjęcia na Insta. Chciałabym kiedyś robić takie piękne rzeczy. Gratulacje :).

  2. Ojej dziękuje za podziękowania :) W sumie nie ma za co, masz fajnego bloga, piszesz ciekawe teksty a sam wygląd bloga jest taki mega, mega ładny. Nic tylko polecać :):):)

  3. Sto lat, sto lat! :D Wybrałaś świetną datę na narodziny swojego bloga – bowiem najlepsi rodzili się w trzy ostatnie dni marca. Ta teoria wcale nie jest stronnicza – urodziłam się 29 ;-)

  4. Rozwijasz się w ekstremalnym tempie! Z twojego bloga bije profesjonalizm. Życzę Ci oczywiście kolejnego roku i jeszcze więcej :D
    Na koniec chciałbym podziękować za udostępnienie linku do mnie :)

  5. Gratulacje! Oby więcej takich rocznic! :D Jest bardzo fajnie, a będzie na pewno jeszcze lepiej, przecież stale się rozwijasz! :) Fajne linki, właśnie zbombardowałam moją przeglądarkę otwierając wszystkie w nowych kartach :D

  6. Na wstępie- wszystkiego najlepszego! Życzę jak najwięcej ilości sukcesów, niewyczerpanych źródeł kreatywności i codziennego poczucia samospełnienia i satysfakcji z bycia bloggerem :)

    Naprawdę polecam książkę Alexy Chung. Przeczytałam ją w niecałe dwie godziny. Jest niezwykle autentyczną i elektryzującą postacią. Właściwie jest to jedna z moich najbardziej ulubionych postaci w świecie mody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować