Współpraca

Niezależnie od tego, czy myślisz o reklamie na moim blogu, czy na Instagramie, jestem otwarta na Twoje propozycje. Jeżeli nie masz jeszcze sprecyzowanego planu działania – nie szkodzi, razem bez problemu temu zaradzimy. Co jednak zawsze podkreślam – wysoko stawiam dobro moich czytelników, dlatego każda współpraca musi być spójna z tym, co cały czas tworzy się na Alabasterfox (blog / instagram).

Nie lubię utartych schematów, za to przepadam za kreatywnym podejściem, dlatego form współpracy ze mną jest nieskończenie wiele. Najważniejsze jednak, by znaleźć ten wspólny punkt i wtedy możemy działać. Do każdej propozycji podchodzę bardzo indywidualnie, a podjęcie współpracy oznacza dla mnie rzetelne i profesjonalne wywiązanie się z umowy. Jeżeli więc jesteś zainteresowany, kontakt do mnie znajdziesz na samym końcu tej strony, ale wcześniej spójrz jeszcze tylko na statystyki i na moich poprzednich partnerów.

dane – maj 2017

Kliknij, żeby zobaczyć więcej partnerów

(Malediwy / Dubaj)

(Południowy Tyrol, Włochy)

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie na adres: kontakt (at) alabasterfox.pl (możesz także skorzystać z formularza)

Pliki do pobrania:

→ logo: .png (nagłówek bloga)
→ logo: .jpg (nagłówek bloga)
→ skrócone logo: .jpg (ikona na Facebooku)