Menu
Podróże / Polska

Z wizytą na farmie dyń

Halloween już jutro, więc pomyślałam, że po tej niefortunnie długiej przerwie w publikacjach na blogu, farma dyń, na którą za chwilkę Was zabiorę, będzie pierwszym krokiem ku starym torom. E-book e-bookiem, jednak pisanie tutaj to zupełnie inna bajka, której naprawdę mi brakowało, mam nadzieję, że Wam trochę też :) To co, dacie się na chwilę porwać tej jesiennej krainie?

.farma dyń w Powsinie

Farma dyń w Powsinie to atrakcja przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Maluchy w mig znajdą tam dla siebie zajęcie, a dorośli złapią trochę oddechu na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych gości farma przygotowała plac zabaw, labirynt z siana, zagrody z królikami i alpakami, a także pole do wyścigów w taczkach, choć w przypadku tej ostatniej atrakcji, przydałoby się wsparcie rodziców ;) Na miejscu bez trudu zaopatrzycie się w zapas dyń, czy zrobicie swoim pociechom zdjęcie na wielkim traktorze. A skoro już o zdjęciach mówimy… to także oblegany plener przez blogerki modowe i nie tylko :) Sesje zdjęciowe są tam na porządku dziennym.

A czy znaleźliśmy tam coś dla siebie? Szczerze mówiąc, jeżeli nie macie dzieci, a nie planujecie jakiejś specjalnej sesji zdjęciowej, bądź dużych zakupów dyń, to pewnie wejdziecie i wyjdziecie, tak samo jak my. Spędziliśmy tam lekko ponad pół godziny i razem z przyjaciółmi, z którymi wybraliśmy się na farmę, uciekliśmy do pobliskiej kawiarni, bo jednak tłumy to nie nasza bajka.

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

farma dyń

farma dyń

Z wizytą na Farmie Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Farma Dyń pod Warszawą

Kiedy najlepiej się wybrać? Poza weekendem. My byliśmy o 10:00 rano w niedzielę, niebo bezchmurne, przepiękne słońce, cieplutko… idealny moment (pomyślała setka innych osób). Zresztą, zobaczcie sami:

Real life

Farma Dyń pod Warszawą

.kiedy, gdzie i za ile?

Farma każdego roku czynna jest przez cały październik i możecie ją odwiedzać codziennie w godzinach między 9:00, a 18:00. Adres: Przyczółkowa 2k, 02-001 Warszawa. Osoby dorosłe za wstęp nie płaca nic, natomiast za dziecko pobierana jest opłata w wysokości 20 zł.

.podobne miejsca

→ Dynioland, Willowa 341/1, Wieliszew. Osoby indywidualne mogą odwiedzać farmę w weekendy, w godzinach 11:00 – 18:00, koszt wstępu wynosi 8 zł za osobę, dzieci do lat 2 – bezpłatnie.
→ Dyniowe Love, ul. Zaczarowana, Rotmanka, województwo pomorskie.

Jeśli odwiedziliście kiedyś jakąś farmę dyń i pamiętacie adresy albo może opublikowaliście gdzieś wpisy, czy zdjęcia, to gorąco Was zachęcam do podzielenia się! Sama chętnie popatrzę, ale przede wszystkim chciałabym, żeby inni mogli skorzystać i znaleźć tu jak najwięcej tego rodzaju informacji :) Ja za jakiś czas na pewno edytuję ten tekst, żeby uzupełnić listę podobnych miejsc.

O Autorce

Nazywam się Adrianna i na co dzień znajdziesz mnie na Instagramie, gdzie inspiruję magią codziennych momentów, otulonych aromatem herbaty. Zdjęcia to moja pasja, ale od czasu do czasu lubię też napisać coś dłuższego, a wtedy przychodzę tutaj. Uwielbiam podróże, snowboardowe szusy, chodzenie po górach i swój czerwony motocykl. Jeśli więc szukasz nietuzinkowych miejsc, ładnych zdjęć, ale też wiedzy o fotografii, edycji zdjęć i Instagramie, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - to tu :)

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz